Fellne per vw 18 she

Shitet nga: Fellne 17 Dhj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 18 per vw te ardhura nga jasht me garancion qe nuk dridhin fellnet Jan per kto lloj veturash. Golf 5. Golf 6. Golf 7. Pasat 3C. Audi A4. Mercedes Benz. Ju mir presin fellnet mund ti provoni prej ores 09:00 deri 22:00 sms mos dergo .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim