Fellne per vw Opel etj

Shitet nga: Arton 15 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj me goma dimrit 13 ose 14 fellnet jon 195.50r15 ylli vw Opel etj kontakt edhe viber +38649212119 kurse tjerat 195.55r15 jon ylli te mrenshem dy part jon shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim