Fellne por mercedes

Shitet nga: Mercedes 18 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet por mercedes S clas E klas 2002 2008 fellnet jan 18 coll me guma jan 680 euro pa guma vetem fellnet 380 euro gumat jan te dimrit te reja 245 40 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim