Fellne pre gollf 4 edhe per shkoda

Shitet nga: Golf 06 Maj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shes fellen per shkoda oktavia
Edhe nje par per gollf 4
Per me shume iformata mun te na kontaktoni edhe ne viber qmimi
Per me shume informata mun te kintakotoni edhe ne viber 044174179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim