Fellne r 16 me goma

Shitet nga: x 26 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet dimensione 225,55,r16 per audi a4 2009 ford probe 24v
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim