Fellne r15

Shitet nga: safet 14 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet r15 me goma të verës.Me 4 bulona,fellnet janë prej alumini ,janë të përshtatshme për shumicen e makinave VW,Opeletj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim