Fellne te Aluminit 15' me goma shum te mira

Shitet nga: Xx 22 Tet 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e aluminit 15 me goma shum te mira dy te jon 195/50/15 dy mbrapa jon 205/50/15 . Nuk dridhin

Golf 1,2,3 passat vento opel etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim