Fellne te Aluminit 16"

Shitet nga: Halim Vitija 17 Mar 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te Aluminit RVS 16" i shes ose i bëj ndrrim me ma te vogla 15" origina te golfit 4
Fellnet ja te rujtun shum
044/305-116
049/305-116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim