Fellne te Aluminit per Renault

Shitet nga: Bashkim 12 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne Aluminit origjinal 17qe, jane per reno ,gomat jan mesatare qmimi 150, po sipas marveshjes edhe me lire jane te ruajtura me 4 vrima..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim