Fellne tpacifikut

Shitet nga: Enis 12 Dhj 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma treja tpacifikut tsapo ardhura nga gjermonija370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim