Fellne volkswagen golf 5,6, INDIVIDUAL

Shitet nga: Petrit 02 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e golf 5 individual - 4 copa me goma verore. Fellnet jan origjinal Volkswagen 18 coll.
045111104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim