Fellne vw audi

Shitet nga: Arsim 09 Mar 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te reja me goma te reja per vw audi model 2014 215/55/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim