Fellne ylli 15 -01

Shitet nga: fellne 11 Pri 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet ylli ne gjendje shum te mir te rujtuna per opell wv etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim