Fellne

Shitet nga: besi 05 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne shumm te mira te golf2 original 175.70.13 4gumat te njota te veres veq 1vit jon te perdora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim