Fellne

Shitet nga: besi 06 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me gjith guma 175-70-13 4guma me njotin profil jon boj drrim nese kovenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim