Fellne

Shitet nga: elvis 11 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 per audi a4 bojn per golf 5 etj... Nuk jan te demtuara nuk kan asnje problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim