Fellne

Shitet nga: Elvis 20 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e audi a4 16 jan ne gjendje te rregullt nuk kan asnje problem muni me kontaktu edhe ne viber +37745-686-487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim