Fellne

Shitet nga: Elvis 28 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e audi a4. Fellnet nuk jan te shtremta nuk gjajn jan ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim