Fellne

Shitet nga: agron 01 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes jan shum te bukura jan te punuara ekstra te nikllovata,gumat I kan shum te mira M+S nuk jan te shtremta fellne per marakli ju mirpres ne ket Nr trlit:045633810 ose ne viber +37745633810.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim