Fellne

Shitet nga: Elvis 03 Mar 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 te audi. Fellnet jan ne gjendje te rregullt nuk gjuajn qe do me than nuk jan te shtremta po mu spom me duhen se i kom ble tjerat per me shum muni me kontaktu edhe ne viber +377456864872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim