Fellne

Shitet nga: s4 03 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Fellne 15.195.65 me goma mishellin gati treja
Mercedes 190>250>300>C>A etj,
Audi a4 a6 a100
vw golf 5 >6
vw passat 4>5>6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim