Fellne

Shitet nga: Shpejtim 04 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Fellnet me Goma shum model i bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim