Fellne

Shitet nga: Shpetim 15 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 pa goma te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim