Fellne

Shitet nga: Elvis 05 Krr 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16-she te audi. Fellnet jan ne gjendje te rregullt nuk jan te shtremta as te domtuara po nuk po me duhen se i kam dypar muni me kontaktu edhe ne viber +37745686487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim