Fellne

Shitet nga: megjid 12 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne 185 65 R15 4 goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim