Fellne

Shitet nga: arton 15 Mar 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet numer 18 me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim