Fellne

Shitet nga: gazi 16 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per golf.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim