Fellne

Shitet nga: arsim 18 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 225 40 18 jan per golf 4 bor pasat audi etj qmimi300 euro bajm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim