Fellne

Shitet nga: samed 18 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane te ardhura nga zvicra , te ruajtura mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim