Fellne

Shitet nga: goma me fellne 20 Mar 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e gjipit landrover shume pak te perdoruna jan me fellne 4 cope
me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim