Fellne

Shitet nga: felle 22 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 goma t veeres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim