Fellne

Shitet nga: ardi 23 Mar 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes fellne te aluminit pres bleres serioz ... Nr. 049821953
Çmimi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim