Fellne

Shitet nga: ardi 23 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te aluminit Nr 049821953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim