Fellne

Shitet nga: ardi 23 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE TE ALUMINIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE
NR...049-821-953
QMIMI 150 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim