Fellne

Shitet nga: M.S 25 Mar 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per Golf 4 jan te reja Krom te firmes Barakud te ardhura nga zvicra Jan 4 copa por e kam fotografuar vetem njeren Qmimi per to eshte 600 euro qmimi i diskutushem

Mund te kontaktoni edhe me Viber +377 45 607 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim