Fellne

Shitet nga: Issa 27 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet urgjent mujna mi dhan edhe ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim