Fellne

Shitet nga: megjid 18 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per volvo bajn edhe per Renault espace fellnet jan 215 50 17 4copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim