Fellne

Shitet nga: Gani 13 Pri 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes pellne per pasat 2011 me goma te reja fellne per mercedec fellne per audi per me shum mund ti shikoni ne foto TEL 045883888Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim