Fellne

Shitet nga: Elvis 08 Pri 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 te audi. Fellnet jan ne gjendje te rregullt d.m.th. nuk dridhin nuk jan te demtume arsyja e shtjes esht se i kim ble tjera e nuk pom duhen po nxajn vend muni me thirr ehe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim