Fellne

Shitet nga: ... 10 Pri 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e golf4 shum pak të perdorura tel 044259637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim