Fellne

Shitet nga: xhavit 11 Pri 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne origjinale te aluminit 18-she me goma pothuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim