Fellne

Shitet nga: arton 20 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me pes shtrafa per audi ngjendje mesatare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim