Fellne

Shitet nga: Xxx 16 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me goma te rujtne per vw ose bej ndrrim me 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim