Fellne

Shitet nga: fellne 17 Pri 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne yll me numer 14-tshe.. Jane per audi ,passat 2 , golf 3 etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim