Fellne

Shitet nga: . 18 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten keto fellne me qmim te volitshem jan 15she per me shum info:044 118 489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim