Fellne

Shitet nga: vw 04 Krr 05:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205/40/17 vw . Opel ... Mundesi ndrrimi me 17 ose 18 GTI golf 5

made in Germany

+37744183144.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim