Fellne

Shitet nga: Fellne 15 Gsh 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne MAM org made in Germany

205 / 40 / 17 me goma te veres tmira

Me 4 shtrafa bojn ne Vw Opel etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim