Fellne

Shitet nga: Fellne 20 Gsh 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 15 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim