Fellne

Shitet nga: Artani 17 Sht 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19 cool me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim