Fellne

Shitet nga: Nazi 29 Gsh 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitetn fellne tmira tintrsuar kontakto nr telit qmimi diskutushum +37744754559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim